На передноворічні вихідні команда NaukRoom підготувала лекції. І не якісь там, а про чудо-ліки! Не для фармацевтів, а для звичайних людей. На жаль, усім нам доводиться стикатися з пігулками та настоями з аптеки, люди ж не залізні. А от як відрізнити підробку від справжніх ліків? Як не нашкодити організму, або взагалі продовжити йому життя рочків десь на п'ять? Хочемо знати!
Де: Конференц-зал Diagen (вул. Теліги, 6, корпус 7С)
Коли: 22 та 23 грудня о 18:30
Вартість: 250 грн кожна лекція
Реєстрація тут.
На перше (22 грудня) – лекція про гормезис. Що це за звір такий та чим він може бути нам корисний? Якщо коротко, гормезис – навмисний вплив на організм з метою його легкого «струсу». Це не той пекельний стрес, який трапляється з нами у житті й доводить до сивого волосся, а мізерні терапевтичні його дози. Чим корисно – дізнаєтеся, якщо прийдете. Розповість Олександр Вайсерман, професор й завідувач лабораторії епігенетики Інституту геронтології.
На друге (23 грудня) – лекція про ліки. Як вони створюються, як і ким тестуються та хто контролює їх ефективність? Чому ми віримо в чудо-пігулки/пластир/свічки тощо (потрібне підкреслити) та який з їх компонентів – дійсно є дивом? Тут деякі скептики про гомеопатію питали. І про це теж буде нагода поговорити! На всі питання чітко й лаконічно відповість Олена Соляник, біохімік, науковий співробітник генетичної лабораторії.
Коротше, бути освіченим - модно й корисно. Йдіть.