Добру історію Самуїла Маршака про братів-місяців та дівчинку, що взимку проліски шукала, ми не припиняємо любити. У театрі Франка самі дванадцять місяців запрошують до свого багаття! Цікаво буде і малим, і дорослим.
Де: Театр імені Івана Франка (пл. І. Франка, 3)
Коли: 28-30 грудня
Вартість: 200-800 грн
Наближення нового року, мабуть, найочікуваніший момент зими. За вікном летять сніжинки, дітлахи будують вежі та ліплять сніговиків, вдома пахне імбирним печивом та какао, а в куточку стоїть красуня-ялинка та підморгує кольоровими вогниками. Суцільна казка. І саме в такій казці оживають «Дванадцять місяців».
Та не просто оживають, а ще й з чарівною музикою від «Віртуозів Києва» та дивовижами від театру пісочної анімації «Золотий лев». У такій атмосфері не може не трапитися якогось дива! Можете навіть весняні квіти побажати - 100% здійсниться!