Музично-театральний хепенінг, лялькове кабаре, соціальний рейв – як тільки не називають цю незвичну формацію. За словами самих учасників, краще за все їх характеризує сама назва: «Це шо було?» - запитують себе глядачі після кожного концерту гурту. Визначитися з відповіддю зможете самостійно.
Коли: 23 та 24 січня о 20:00
Де: ЦСМ «ДАХ» (вул. Велика Васильківська, 136)
Вартість: від 250 грн
«ЦеШо» називають «онучатим» проектом Влада Троїцького і театру «ДАХ». Якщо вважати «батьками» DakhaBrakha, «дітьми» - Dakh Daughters, то в цьому є сенс. «ЦеШо» не лише останній в переліку його гучних музично-театральних проектів, але й наймолодший за віком учасників.
Прийнято вважати, що це дівоча команда – на передньому плані завжди четверо яскравих дівчат: Маруся Іонова, Марічка Штирбулова, Надія Голубцова та Катруся Петрашова. Але придивись: на барабанах грає хлопець – Ігор Мітальніков.
«ЦеШо» - це поєднання фольклору, кабаре, лялькового театру та мультимедіа. На своїх виставах вони використовують віолончель, контрабас, акордеон, мелодику, саксофон, ксилофон та перкусії. Постійними «учасниками» спектаклю є зменшені копії музикантів – ляльки-симулякри у відповідному одязі. Це «узагальнений образ сучасних людей і проекція наступного покоління».
«ЦеШо» візьмуть участь у відборі на «Євробачення-2019».