Жанр еротичного фото вже давно вийшов з андеграунду на простори престижних виставкових залів. Скажімо «дяка» талановитим фотохудожникам, які перевернули уявлення про «ню» як про вульгарщину і підняли його на рівень високого мистецтва. Одна з таких чародійок – фотографиня Світлана Єлісеєва, що запрошує на свою вже традиційну виставку NUEL Affection.
Коли: 26 - 27 січня, 10:00 - 18:00
Де: Шоколадний будинок (вул. Шовковична, 17/2)
Вартість: 100 грн
Світлана Єлісеєва – столичний фотограф, що працює в жанрах ню, пленер, портрет, lovestory. Її мета – показати «тонку енергію оголеного жіночого тіла» за допомогою гра світла й тіні, чуттєвих образів і точної фіксації моменту.
Назву NUEL можна розшифрувати і як «нова жінка», і як «жінка ню».
У зйомках брали участь непрофесійні моделі. Буде змога ознайомитись із закуліссям проекту NUEL Affection – подивитись фільм про зйомки Артема Забіяна. Експозиція доступна лише два дні.
Цікаво: уподобані фото можна буде придбати. Частина зібраних коштів піде до благодійного фонду «Здорове дитинство без меж».
Світлана Єлісеєва відповіла на кілька питань Yabl.
Коли виникла ідея NUEL Project?
У 2017 році, після спілкування з творчими людьми, що відвідали першу виставку Nuel, я зрозуміла: багатьом не вистачає сміливості та можливості показати свою творчість. Тож ми вирішили робити подібні проекти регулярно під назвою Nuel Project і кожного разу залучати людей різних видів творчості, щоб давати їм можливість розкритися в своїй улюбленій справі, повірити в себе і надихнути на саморозвиток! У фільмі про закулісся зйомок учасники діляться своїми емоціями і враженнями.
Є ж і щось інше, глибше, ніж ню?
Це більше, ніж просто фотовиставка. Це унікальний арт-івент за участі творчих людей - моделей, візажистів, стилістів, дизайнерів, діджеїв, художників і танцівниць. Кожен розкривається в своїй улюбленій справі, що дає можливість повністю поринути в дивовижний світ еротики, краси і творчості.
У такому форматі виставку Nuel Affection було проведено восени минулого року. Січнева буде з деякими змінами та доповненнями, і вже в музейному форматі.
Які головні труднощі, з якими ви, як фотограф, стикаєтесь на сесіях ню? Ваші рекомендації, як впоратись із ними?
Головне – знайти підхід до кожної моделі. Вони неодмінно повинні довіряти фотографу – повністю. Потрібно намагатись їх «прочитати», відчути, щоб в процесі роботи розкрити якнайглибше й відобразити якусь грань душі.
Чи співпрацюєте ви з якимись модними журналами? Здається, що над цими фото працює цілий штат стилістів та дизайнерів.
Гарне питання! Ми будемо тільки раді співпраці з глянцевими журналами заради просування нашого проекту. Він новий, і ми ще працюємо в цьому напрямку. Щодо штату – над концепцією виставки в цілому, ідеєю та композицією кожного фото працює поки одна людина – власне, я. Всі образи – від ідеї до втілення – також мої.
Фото: Світлана Єлісеєва