Вічно не вистачає грошей? Можливо, перш ніж бідкатися, потрібно навчитися правильно ними розпоряджатися? Записуйся на курс - буде тобі фінансове щастя!
Програма із 5 лекцій вчить проектувати власне майбутнє та досягати фінансової мети. Для тих, хто хоче приймати правильні рішення стосовно грошей, грунтуючись на власних знаннях, а не порад знайомих бухгалтерів чи фінансистів.
Де: INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49а)
Коли: 6, 13, 20, 27 лютого та 6 березня о 19:00 (щосереди)
5 основних тем:
1. Поняття грошей, основні види грошей.
2. Банки та інші фінансові організації. Види фінансових послуг.
3. Основи інвестування, ключові підходи до інвестицій.
4. Гроші і держава: податки, пенсії, соціальні виплати.
5. Бюджетування: особистий фінансовий план та бюджет проекту.
Фото: Fabian Blank
Після курсу навчишся складати особистий бюджет (нарешті, ніколи не пізно), виведеш власну формулу заощадження, розберешся в інвестиціях та їхніх варіантах в Україні. І навіть просвітять, навіщо потрібно сплачувати податки та планувати власну пенсію змолоду. Ці знання потрібні кожному незалежно від віку, освіти та професії.
Кожна лекція триває 1 годину, додому дається домашнє завдання. Стоп: двійок не ліпитимуть, але краще поставитися серйозно. Інакше все заради чого? Після п'ятої лекції - манна небесна: кожному учаснику буде надана індивідуальна година консультації.
Реєстрація обов'язкова, тут.