Коли зарплати залишилось як кіт наплакав, а ти - ще той гуляка, на допомогу біжить Yabl. Ми знаємо, як окультуритись і відірватись на халяву. То ж, що робити на цьому тижні?
Проект Дмитра Молдованова «Порядок хаосу»
Де: Ya Gallery (вул. Хорива, 49)
Коли: 18 березня о 10:00
Виставка «Порядок хаосу» про те, що життя жорстоке і динамічний, люди мають існувати в усьому цьому хаосі. Тому якщо гостро реагувати на все неординарне, можна заробити нервовий розлад, що й зобразив хужожник на своїх полотнах.
Виставка триватиме до 8 квітня.
Все про електромобілі
Де: Urban Space 500 (вул. Грінченка, 9)
Коли: 19 березня о 19:00
Ця лекція для тих, хто ще не має електромобіля, але цікавиться темою і/або замислюється над його придбанням. Автор лекції, голова клубу «Електро-автосам» Вадим Медведєв, простою мовою розкаже про устрій машини, особливості повсякденної експлуатації, зарядну інфраструктуру та доступ до комерційних зарядок, необхідну перевірку перед купівлею.
Кіноклуб Oldschool: Фабрика соцреалізму. Кіно 1930-х
Де: Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1)
Коли: 20 березня о 19:00
Сцена 6, другий сезон ретроспективного кіноклубу Oldschool із темою «Фабрика соцреалізму». Більшість із цих стрічок були забороненими до показу, оскільки не «вписувалися» в образ соцреалізму в уяві Сталіна, який особисто переглядав усі прокатні фільми. Тільки після розпаду Радянського Союзу вони з’явились у вільному доступі.
Цього разу покажуть «Гомони містечко» - радянська кінокомедія Київської кіностудії 1939 року про життя маленького радянського міста
Лекція А.Шмарговича про історію українського інді-андеграунду
Де: PinchukArtCentre (вул. Басейна, 2)
Коли: 20 березня о 19:00
Історія української інді-музики розпочалася наприкінці 1980-х років. Антон Шмаргович розповість про долі ключових учасників українського інді-андеграунду 90-х, продемонструє їхні культові відео-кліпи та представить музику.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Список Катерини Сергацкової
Де: It's NOT the LOUVR gallery bar (вул. Липинського, 4)
Коли: 21 березня о 18:30
Безкоштовна зустріч із Катериною Сергацковою. Журналістка, засновниця онлайн-медіа Заборона та мультимедійного проекту #Підпалюй, колекціонерка коміксів, а також просто досвідчена читачка. Вона назве свій список, які книжки вона обирає.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Любко Дереш. Творча зустріч.
Де: Центральна районна бібліотека ім. П. Тичини (вул. Шептицького , 24)
Коли: 22 березня о 16:00
Любко Дереш — один із найвідоміших сучасних українських авторів.Його твори перекладені кількома європейськими мовами (німецька, польська, італійська, сербська тощо); роман «Культ» був представлений на Лейпцизькому книжковому ярмарку 2005 року. У 2009 році роман Дереша «Культ» видано французькою у видавництві «Сток».
На зустрічі автор презентує свій роман «Спустошення» — про межу, з-за якої не повертаються.
Тож готуйте запитання.. такі зустрічі не забуваються
Весняні дитячі речі 23–24 березня
Де: Всі. Свої Діти (вул. Десятинна, 12)
Коли: 23 березня о 10:00
Вже час купувати нові весняні речі для своїх діток. Крім того, три українські родини – от такі, як ваша! – розкажуть, як саме вони проводять час у перший весняний місяць. Також буде серія майстер-класів для дітей.
Арт-перфоманс «Голос Води»
Де: Контрактова площа
Коли: 23 березня о 19:30
Презентація проекту «Голос води» від Моршинської за участі відомих українських артистів — The Maneken, ONUKA, dakhabrakha, Katya Chilly та масштабного світлового шоу від Front Pictures.
Приходьте, щоб почути першу симфонію, створену природною водою та людьми!
Гаська Шиян «За спиною». Презентація нового роману!
Де: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8)
Коли: 24 березня о 16:00
Зустріч із автором роману “За спиною” Гаською Шиян.
В основі роману історія 27-річної Марти. Її бойфренд у зв’язку з війною на сході нашої країни, отримує повістку і вирішує проміняти затишне життя, хорошу роботу і саму Марту на бліндажі. Це руйнує звичний стан речей і їхнє сприйняття. Врешті дівчина і сама вирішує змінитись та переосмислити реальність. Ситуації, люди, локації все це підштовхує саме до цього.
Війна на Сході ставить перед вибором не лише чоловіків, але й їхніх жінок і подруг. І не кожна з них готова піддатися суспільному тиску і погодитися із загальноприйнятим сценарієм та прийняти роль, яка належиться жінці, яка чекає в тилу.