На «Сцені 6» 31 березня о 19:00 дивіться одну з найгучніших прем’єр сезону!
Не проґавте другий показ вистави Тамари Трунової за мотивами однойменної п’єси Олега Сенцова.
Квитки тут
Вартість: 200-600 гривень
Частина зароблених коштів піде на підтримку родини Олега Сенцова.
Вже близько 5 років Олег Сенцов є політв’язнем Кремля! Українця було заарештовано навесні 2014-го, невдовзі після анексії Криму. Суд Російської Федерації незаконно засудив його до 20 років позбавлення волі. П’єсу Сенцов закінчив, вже перебуваючи у в'язниці.
«Номери» – це не просто антиутопія, а пророча п’єса, сюжет якої безпосередньо пов’язаний з долею її автора.
«Номери» - це історія про суспільство, що живе в обмеженому занедбаному світі, в якому кожен сам по собі. У постановці дія відбувається у старому цирку, який забув про своє призначення, та існує за інерцією, не помічаючи власної мутації. Втрата зацікавленості та спраги до життя, бажання аби все було вирішено за тебе, віра в те, що той, хто стоїть вище – знає краще — складається в історію принизливого виживання. Спотворений світ народжує спотворених героїв.
Режисерка вистави – Тамара Трунова.
Вона є однією з найяскравіших представниць сучасної українською сцени. Лауреатка театрального фестивалю британської драми «Taking the Stage». У 2017-му здійснила постановку «The people are singing» в Манчестерському театрі The Royal Exchange, що досліджує вплив війни на Сході України на повсякденне життя. Минулого року здійснила постановку за п’єсою Наталі Ворожбит «Погані дороги».
До акторського складу вистави увійшли Римма Зюбіна, Андрій Ісаєнко, Анна Кузіна, Валерія Ходос, Христина Синельник, Вікторія Авдєєнко, Віталій Ажнов, Володимир Кравчук, Міра Жучкова, Дмитро Олійник, Руслан Коваль та Марія Заниборщ.
Творці вистави за мотивами п’єси «Номери» планують фінансово допомагати родинам українських політв’язнів. Продюсерка вистави Анна Паленчук нагадала, що ми вимагаємо не лише звільнення Олега Сенцова, але й усіх бранців Кремля.
«Частину грошей, зароблену з продажу квитків, ми направимо родинам політичних в’язнів. Адже їх так багато. Олег постійно на слуху, а от про інших часто забувають. А ті родини також мають величезні витрати на адвокатів та на пересування до місць ув’язнення».
Постановка була здійснена кінокомпанією 435 FILMS за підтримки Українського культурного фонду.
Зробіть свій вибір! Приходьте та підтримайте Олега!
Вистава відбудеться за адресою: вул. Васильківська, 1 (Сцена 6, у приміщенні Довженко-Центру)