Хочемо познайомити з одним надзвичайним музичним колективом Jukebox Trio. Це дуже талановиті хлопці, що виступають у своєму абсолютно неповторному стилі, поєднуючи спів а капела та бітбокс.
У гурта в репертуарі є як і власні пісні, так і кавери на світові хіти, які іноді звучать навіть крутіше за оригінал.
JukeBox Trio виступали на всеможливих музичних фестивалях та відкривали своїм виступом концерти легенд на кшталт Aerosmith та Елтона Джона, а також їх пісні звучать у фільмі “Я худну”