Лауреатами Пулітцерівської премії в журналістиці стали Девід Барстоу, Сюзанна Крейґ і Расс Бюттнер з видання The New York Times, які провели розслідування про фінанси Дональда Трампа та ухиляння від податків його бізнес-імперії.
Також нагороду здобули журналісти Wall Street Journal за матеріали про таємні виплати Трампа двом жінкам під час передвиборчої кампанії, які стверджували, що мали з ним роман.
Лауреатами в номінації «служіння суспільству» стали журналісти видання Sun Sentinel, яким вдалося викрити помилки школи і поліції у справі зі стріляниною в школі у місті Паркленд у Флориді.
Журналістів Los Angeles Times відзначили премією за репортажі про гінеколога з Університету Південної Каліфорнії, якого звинувачують в порушенні прав сотень молодих жінок протягом 25 років.
У номінації «міжнародний репортаж» лауреатами стали журналісти Reuters, які писали про переслідування біженців-рохінджа у М’янмі.
Лауреатами у сфері літератури стали Річард Пауерс за книгу «The Overstory» і Джекі Сіббліс Друрі, авторка п’єси «Fairview». Найкращим твором у жанрі нон-фікшн став «Amity and Prosperity: One Family and the Fracturing of America» Елізи Грісвольд.
Пулітцерівською премією у сфері музики нагородили композиторку і саундартистку Еллен Рейд, а за внесок в американську музичну культуру посмертно нагородили Арету Франклін.
Пулітцерівська премія − одна з найпрестижніших нагород у США у галузі журналістики, літератури, музики і драматургії, що присуджується з 1917 року. Її переможці отримують нагороду в 15 тисяч доларів.
Джерело: inspired.com.ua