Лекція відбувається в рамках авторського курсу театрознавиці та докторки мистецтвознавства Ганни Веселовської «Український театр: від кози до постдрами».
На лекції будемо говорити про український театр у першій третині ХХ століття. Зокрема, дізнаємось про творчий шлях Леся Курбаса від символізму до експресіонізму й сценічний фільм Куліша-Курбаса: «Народний Малахій». Також поговоримо про кабаретно-мюзик-хольний тренд українського авангарду, футуристські вистави Марка Терещенка та не оминемо і теми конструктивізму на українській сцені.