До нового альбому "Аудіотеатр" увійшло 11 акустичних треків, частину із яких група уже виконала у ефірі "Х-фактору". Слухаючи реліз, ви наче стаєте одним із друзів, що зібрались вдома, аби поспілкуватись по поспівати під гітару. Кожен трек супроводжується звуками квартирника.
"Аудіотеатр" - це те, що йде зсередини кожного із нас. Це - чесна музика без фальші. У альбомі ми сміємось над собою, над якимись ситуаціями, іноді й сумуємо: все, як у житті!" - кажуть учасники "ZBSband" Владислав Онищенко та Богдан Буйлук.
Офіційний реліз альбому відбувся сьогодні - 17 травня.