За словами співачки, попрацювати зі Swae Lee вона вирішила, тому що він не тільки талановитий, а й милий, а це для неї надзвичайно важливо. Режисером відео став Нуно Ксіко, який неодноразово працював над відео Мадонни.
Нагадаємо, що реліз синглу «Crave» відбувся 10 травня. Мадонна стала не тільки виконавицею та співавторкою, а й спродюсувала трек. Також на підтримку нового альбому «Madame X» виконавиця випустила сингли «Medellin», «I Rise» і «Future». Свіжий реліз альбом стане її першою студійною роботою за чотири роки.