З 31 травня по 9 червня у 24 містах України одночасно пройде VI Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест. На заході можна буде насолодитись як новими європейськими стрічками, так і світовою кінокласикою. Заснований в 2014 році захід проходить за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Держагентства України з питань кіно та Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй UNICEF.
Послом кінофесту цьогоріч став лідер гурту Танок на Майдані Конго Олег Михайлюта. Усі охочі зможуть познайомитися зі співаком на відкритті заходу уже завтра в кінотеатрі Київська Русь. Вхід безкоштовний.
Програму фестивалю можна подивитися за посиланням.