Цього разу Бумбокс влаштували не просто шоу - вони поєднали виставку, майстер-класи та шалений концерт, де представили нових учасників гурту.
На Арт-платформі ніде було яблуку впасти: здавалось, весь Київ зібрався у одномі місці, аби побачити Андрія Хливнюка та його нову “банду”. Виставка варта особливої уваги: тут тобі і раніше не оприлюднені фотографії гурту різних років, і особисті речі Андрія Хливнюка, і реквізит із кліпів – усе можна помацати, з усим зробити селфі. Мимоволі згадуєш ті часи, коли легендарні нині “Бумбокс” тільки починали свій шлях, коли ми усі божеволіли від "Вахтерів" та "Поліни".
Музикант ви чи ні - цікаво було відвідати майстер-клас країни Олександра Люлякіна. Один із найкращих барабанщиків країни поділився секретами крутої гри так доступно, що й дитина могла б зрозуміти.
Ну і "вишенька на торті" - концерт "Бумбоксу". Як завжди, гучно, проникливо та емоційно. Окрім відомих вже хітів, гості "Платформи" одними із перших почули наживо нові пісні з майбутнього альбому гурту “Таємний код”. До речі, записано його було в 3 країнах: Україні, Франції та США. Та головне - Хливнюк представив оновлений склад гурту. Чому запросили нових музикантів? Про це скоро у інтерв`ю із солістом "Бумбоксу". Слідкуйте за нашими оновленнями.