Гурт вперше презентував свій дебютний альбом «Сторіз» в унікальній локації – розарії ботсаду ім. Гришка.
Вокалісти Олексій Мартиненко та Альона Жигарєва об’єдналися в дует ще три роки тому, але тільки цього травня випустили свою дебютну платівку. Вона дістала назву «Сторіз», і недарма – кожна пісня розкриває кохання з нового боку та розповідає реальні історії почуттів, що відбувалися з артистами, і в яких себе може знайти кожен.
Оскільки альбом вийшов концептуальним, On I Ona вирішили презентувати нову музику в розарії ботанічного саду ім. Гришка. Кілька місяців Олексій та Альона ретельно готували сольний концерт – імерсивне шоу з продуманою драматургією, режисером-постановником якого стала Леся Столярова. Видовищну постановку доповнили якісний звук, професійний балет та світлові ефекти, що тримали увагу глядачів, не відпускаючи.
Підтримати колег та привітати їх із першим сольним концертом прийшли Євген Хмара, Анатолій Анатоліч, Артем Гагарін, Анна Свиридова, Міла Єремєєва, Марта Адамчук, KOLA, Андрій Чорновол, Юрій Рихлик, Роза Аль-Намрі, Саня Димов.
On I Ona хотіли закінчити свій концерт уже відомою глядачам піснею «Точка G», але їх так просто не відпустили зі сцени. Розчулено подякувавши за таку теплу реакцію, під крики «біс» Олексій та Альона виконали ще три пісні, під які публіка, не в змозі всидіти на місці, танцювала та співала з артистами до самого фіналу!