Українці хочуть презентувати гарячу виставу «Король Убю» на сцені Edinburgh Festival Fringe
«Король Убю» - це брутальна політична сатира, де головний герой, татко Убю – жадібний і брехливий капітан, який рветься до влади, а, отримавши її, ялвяє світові свої найгірші сторони. Дуже сильна історія!
Для того, щоб її продемонструвати, "Мізантропу" не вистачає лише 10 тисяч гривень! Допоможімо молодим театралам гідно представити нашу країну на головній театральній сцені світу! Долучитись до проекту можна за посиланням ТУТ.