Спродюсував трек,як завше, Євген Філатов (The Maneken)
«Я воліла створити пісню — на зразок старих українських веснянок. Легку, сонячну і життєствердну. Оспівати світ, у якому ми живемо, попри всі його вади та протиріччя. Зупиніться на хвилину. Знайдіть свій напрямок руху, коли сонце буде в зеніті», - так говорить про своє нове творіння Ната Жижченко.
Нагадаємо, що допрем’єрне прослуховування ZENIT відбулось у день літнього сонцестояння — у форматі всеукраїнської радіопрем‘єри. 21 червня опівдні відразу 15 радіостанцій одночасно підтримали трек в ефірі. Таким чином прем‘єра стала наймасштабнішим радіорелізом року. Відсьогодні ZENIT у вільному доступі на всіх стрімінгових сервісах.