Якщо хто не знав чи забув, «Золота дзиґа» - це українська кінопремія, що присуджується за професійні досягнення у розвитку вітчизняного кінематографу. Цьогоріч у квітні відбулась церемонія нагородження лауреатів, а вже відучора до кінотеатрів «привезли» найцікавіші короткометражні стрічки, що були представлені на конкурсі.
«Mia Donna», реж. Павло Остріков
Життя сорокашестирічної Оксани змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може повернути його назад. Оксана чіпляється за старе життя, проте проблема виявилась серйознішою, ніж їй здавалось.
«Monk», реж. Сашко Даниленко
До кого піднімає чарку монах? До кого він читає свої молитви? Коли сонце сідає за річкою, все стає сірим і вже складніше відрізнити біле від чорного та межу між ними. Монах переступає цю межу у пошуку відповіді. Стрічка за мотивами пісні «Монах» гурту «ДахаБраха».
«Вічність», реж. Анна Соболевська
2058 рік. Людство перемогло смерть. Корпорації можуть переносити душі померлих у цифровий потойбічний світ. Однак вічність має свою ціну.
«Затамувавши подих», реж. Олексiй Соболев
Безкомпромісна дівчина, плавчиня-синхроністка змагається за любов тренера та за перемогу на чемпіонаті. Знято повністю під водою та без діалогів.
«Випуск 97», реж. Павло Остріков
Самотнє життя телемайстра Романа порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. Ніхто про неї не чув уже понад двадцять років, ще з часів шкільного випуску. І зараз Роман намагається не втратити її знову... Стрічка - призер МКФ у Локарно (Швейцарія).
Відчуй себе справжнім кіногурманом, переглядаючи короткометражні кінострічки, які обрали кіноакадеміки – ти станеш пишатися українським кіно! Проходять покази у Жовтені, Сінема Сіті, Флоренції та Лірі.