Найближчі Олімпійські ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку - це зимова Олімпіада у 2030 році або літня в 2032 році.
«Ми повинні бути амбітними. Треба дати завдання нашим хлопцям, які шукають інвестиції, дати завдання нашого бюджету, щоби щорічно виділялися гроші на об'єкти, які нам потрібні, а потім будуть використані для Олімпіади. Треба хоча б намагатися цього досягти », - про такий свій намір заявив Володимир Зеленський на сьогоднішній зустрічі з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.
Окрім того, Президент України сказав про важливість розвитку спортивної інфраструктури вже зараз, щоби потім її можна було використовувати для проведення Олімпійських ігор. Президент НОК зазначив, що зараз найбільш реалістично провести в нашій країні одні з наступних зимових або літніх Юнацьких Олімпійських ігор.