Він відбудеться в неділю, 15 вересня о 12:00 за ініціативи руху UAnimals.
У рамках акції головними вулицями одночасно пройдуть жителі всіх обласних центрів: від Львова до Харкова, від Чернігова до Одеси. "Цього року голос гуманності лунатиме в усіх обласних центрах України. Це величезний виклик не тільки для UAnimals, але й усіх нас. Маємо нагоду показати, що гуманістичні цінності здатні об’єднати Україну", - йдеться у дописі організації UAnimals.
У 2019 році марш за права тварин пройде в розширеному і оновленому форматі. Усі охочі зможуть відвідати тематичні лекції та круглі столи, долучитися до плакатної майстерні, тижня гуманності в "Вікіпедії".