На американській сцені діти вже показали чотири постановки, в одній з яких були супергероями.
Незвичайний танцювальний колектив з Дніпра "Light Balance" з видовищними неоновими шоу шість років тому потрапив до десятку фіналістів шоу "Україна має талант". У США українські танцюристи феєрично виступили, завоювавши третє місце в America's Got Talent (AGT).
На власних успіхах засновники колективу (Денис Балдін і Микита Сухенко) вирішили не зупинятися. У минулому році вони набрали юних танцюристів для дитячого колективу "Light Balance" і місяць тому вирушили підкорювати Америку. Діти, як і їхні дорослі наставники, пройшли до фіналу в America's Got Talent.
Нагадаємо, у серпні українка Дар'я Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо.