Трек записано спільно з української бітангою Аліною Паш.
“Перша Леді” - моя ода жіночому різнобарв‘ю та силі духа жінок, що міняють наш світ на краще. Хочеш бути боксеркою? Будь. Хочеш бути одиначкою? Нема питань! Хочеш волонтерити - вперед! Хочеш бути бізнемвумен - тільки за! Хочеш бути просто красивою, але народився чоловіком? Завжди знайдеться той, хто підтримає тебе", - каже автор треку Дмитро Шуров.
Окрім самого Pianoбоя та Аліни Паш у кадрі також можна побачити акторку студії "Квартал 95" Олену Кравець, акторку Наталію Васько, дизайнерку Лілію Літковську, співзасновницю G.Bar Сабіну Мусіну, екс-чемпіонку світу з боксу Аліну Шатернікову, дружину Дмитра Шурова Ольгу та інших відомих персон.
Зрежисерувала відео Тоня Ноябрьова ("Герой мого часу", "День Незалежності").