Київський академічний драматичний театр на Подолі запрошує всіх охочих на нову виставу "Театр одного привида", яка не залишить байдужим нікого з глядачів!
Він з’явився тут нещодавно. Доки глядачі ходили повз та крізь нього в очікуванні вистави. Не звертаючи уваги на те, як він прямісінько в центрі сцени сидить за своїм письменницьким столом. Пише черговий шедевр. А потім розігрує його для стін, підлоги та стелі. Театр одного привида. Який поступово почав проявлятись. І розкривати свої обійми назустріч глядачу. А чому б і ні? Адже кількість історій, які цей дивак так легко вигадує і розігрує сам із собою, іноді б’є всі рекорди.
Тож, якщо ви давно мріяли опинитись у письменницькій лабораторії, яка протягом години перетворюється на театр одного автора… І поговорити, ну, майже про все, що вас турбує, на сторінках нової книжки, яка створюється онлайн перед вами – тоді вам неодмінно варто завітати на цей інтерактивний вечір чудернацьких перформансів і несподіваних розіграшів!
Автором вистави є Вася ЧЕ (Василь Чернявський).
Прем'єра відбудеться 8 листопада о 19:00. Деталі за посиланням.