Андрій Турко, переселенець з Луганщини, возить людей на таксі за пісні. І вони погоджуються!
"Одного разу, я підвозив двох дівчат і жартома запропонував їм заспівати. У мене в машині був дитячий мікрофон, який справді, звичайно ж, не працював, але сам ефект присутності, розумієте. Увімкнув фонограму, зняв виступ на телефон, і пішло-поїхало. Показав одним знайомим, іншим, всім сподобалося. Було зрозуміло, що це саме той контент, який захочуть подивитися. І я подумав, чому б не створити канал на YouTube", - розповідає Андрій. А ви б хотіли з ним поїздити?