Соціальний ролик, присвячений проблемі самотності людей похилого віку в Україні, зняв Благодійний фонд Let's help.
Цим відео вони прагнуть нагадати про українців, які живуть в геріатричних пансіонатах і потребують підтримки та уваги.
"Люди похилого віку відчувають те ж саме, що і всі ми: вони все ще молоді душею, хочуть простих людських радощів, спілкування, вести гідне життя. 25 264 самотніх літніх людей в Україні за збігом обставин опинилися в геріатричних пансіонатах. У кожного з них своя непроста доля, яка привела їх в ці заклади. Вони не можуть забезпечити самі собі елементарні умови комфорту та радіють навіть простому людському спілкуванню", - йдеться у повідомленні.
Благодійний фонд Let's help з програмою «Гідна старість» став першим фондом в Україні, який почав системно працювати з геріатричними пансіонатами, щоб міняти якість життя самотніх літніх людей на краще. Станом на листопад 2019 Let's help працює в 8 областях країни - більше ніж 8000 людей в 143 геріатричних пансіонатах України перебувають під опікою Фонду.