Відео зняли у Будинку звукозапису, де свої перші записи зробили Софія Ротару, Володимир Івасюк, Василь Зінкевич, Назарій Яремчук та багато інших відомих виконавців.
Напередодні концертів містами України, виконавиця зібрала на репетицію музикантів, а камера закарбувала цей момент на відео.
Камерна атмосфера, інтимне світло настільних ламп, чорний рояль, старий програвач – цей антураж ще глибше розкрив платівку «Любий друг». Адже кожна пісня в цьому альбомі – потаємні, пережиті емоції та почуття Христини, які вона вперше відкриває своїм слухачам.
Побачити цю живу картинку з відео можна буде на найближчих виступах Христини Соловій. Також співачка проведе клубні концерти 12 грудня у Києві та 15 грудня у Львові.