Відео зняли на треки "Твій номер" та "Плющ" - пісню на слова видатної української поетеси Лесі Українки.
Цікаво, що з моменту прийняття рішення зняти кліп і до його виходу пройшло 20 днів. Для зйомок не пошкодували грошей на килими, взяли найцікавіші машини з автопарку, орендували теплий павільйон та найняли кухаря, який вміє готувати лагман.
У кадрі вдягнений у все чорне Андрій з мікрофоном, Діма Кувалін - з телекастером 1999 року випуску, Паша Литвиненко емоційно натискає на клавіші, діджей Валік скрейчує й фотографує, а за барабанами влаштувався Саша Люлякін.
Тепер Бумбокс чекає на всіх своїх фанів на лютневих концертах другої частини туру "Таємний код: Рубікон".