Запис став другим лайв-релізом у дискографії гурту, а окрім треків з MOZAЇКА на ньому можна почути сингли XASHI, ZENIT та оркестрову п'єсу «ВАТРА» Володимира Матвійчука.
За 2019 рік електрофолк гурт ONUKA відіграв матеріал з альбому MOZAЇКА у Європі, Китаї, США та Канаді. А українська аудиторія мала змогу почути треки з другої платівки в оркестровому супроводі. Разом із НАОНІ гурт переосмислив традиційне концертне звучання та надав йому нової форми.
«Музиканти НАОНІ розкрили наш другий альбом саме у музичному плані, надавши йому нових відтінків. Завдяки народним інструментам сингл ZENIT ніби повністю розквітнув, а от XASHI — набув авангардного звучання. Для мене цей запис свого роду музичний підсумок року, який був насичений гастролями. У ньому є дві складові, які для мене надважливі: сцена та наш слухач», — розповідає Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA.
Оркестрова версія альбому MOZAЇКА вже у вільному доступі на всіх стрімінгових платформах.