Артистка стала запрошеною гостею Українського благодійного балу у Відні. Подія відбулася 15 лютого в самому центрі Відня – палаці Ферстель (Palais Ferstel).
Так, під спів Христини Соловій у супроводі віденського оркестру дебютанти танцювали свій перший віденський вальс.
“Для мене було надзвичайною честю долучитися своєю піснею до розкішної програми балу. Атмосфера палацу дивовижна і хотілось запам‘ятати кожну мить. Та найбільше захоплення і радості впродовж усього балу викликала у мене думка про те, яким щасливим був би на цьому святі Іван Франко, котрий своєю працею усе життя намагався піднести українську культуру до європейського рівня. Здавалось, навіть, я відчувала його присутність”, – поділилася враженнями Христина.
До речі, сама співачка теж кружляла у танці. Пару у віденському вальсі їй склав Олег Скрипка, який теж виступав на балу та з яким співачка нещодавно випустила спільну пісню «Зима».
Цього року Український бал у Відні відвідало близько 700 осіб. Подія несе в собі, перш за все, благодійну мету – кошти з кожного придбаного квитка та зібрані під час благодійної лотереї направляють на потреби дитячих будинків в Україні.