Щорічну закриту вечерю вже проводять в таких містах, як Париж, Монреаль, Нью-Йорк, Лондон, Сідней, Буенос-Айрес, Мехіко, Торонто, Найробі та Лос-Анджелес.
Перший київський поп-ап пікнік пройде вже у червні. Потрапити на Le Dîner en Blanc можна тільки подавши заявку через офіційний сайт, або отримати особисте запрошення від компанії-організатора. Також квоти розподіляються серед партнерів.
Головна вимога пікніку - зберегти дрес-код. Всі гості повинні бути одягнені в одяг білого кольору. За бажанням можна взяти власний складаний стіл, білі стільці, білу скатертину, посуд. Є можливість приносити їжу та вино з собою. Для тих, хто не хоче обтяжувати себе зборами, доступне попереднє замовлення напоїв і страв онлайн, які ви отримаєте у кошику на вході.
Київську локацію івенту поки що тримають в секреті. Адреса стане відомою за годину до заходу. Волонтери з пункту збору проведуть відвідувачів до місця проведення пікніка. Більше інформації про подію за посиланням.
Le Dîner en Blanc заснував Франсуа Паск'є в 1988 році у Парижі. Коли молодий підприємець повернувся з тривалої подорожі до рідного міста, він захотів зібрати своїх друзів і знайомих на пікнік. Та, оскільки кількість запрошених гостей швидко збільшувалася, він вирішив провести вечерю просто в центрі міста і попросив всіх одягнутися у біле, щоб легко розпізнати один одного.