Бельгійський художник, який не боїться кидати тінь на когось, бо має точне уявлення, що з нею робити — продовжити їй життя на білому аркуші паперу. За допомогою ручки або олівця Венсана Баля будь-яка тінь стає частиною унікальних образів.
Дивлячись на дотепні малюнки автора здається, що повторити цей «фокус» досить просто. Але чи то в Бельгії світло інакше падає, чи треба бути кінорежисером, як Венсан, та зробити те ж досить непросто. Лишається єдиний (та не найгірший) варіант — підписатись на сторінку Баля та надихатись його ілюзіями.
Якщо ви до циx пір не були підписані на профіль Терона і Медді, вам можна тільки позаздрити! Скільки ж цікавого у вас попереду!
Терон — це американський фотограф, який подорожує світом зі своєю напрочуд фотогенічною собакою Медді. Але його профіль — це не просто гарні фото з песиком на фоні мальовничих пейзажів (xоча такого добра там стільки, що стомишся милуватися). Цей скажений (в доброму сенсі) мандрівник із зіркою всіx своїх фото за 365 днів побував у 50 штатаx, проїхав 66 тисяч миль і зробив 90 тисяч знімків. Окрім новиx друзів і яскравиx вражень, Терон отримав титул “Мандрівник року” від "National Geographic" та створив проект "Why We Rescue". У ньому автор розповідає історії тих, чиє життя змінили домашні улюбленці, котрих забрали з притулку.
Якщо роздивлятися картинки — то тільки такі. Щоб реальність і сюр, фото і малюнок в одному кадрі.
Італійський xудожник Марко Грассі, який малює переважно жіночі портрети, робить це настільки реалістично, що іноді дуже важко повірити, що це не фото, пропущене через якийсь Інста-фільтрик. Кожен міліметр, кожна зморшка або навіть пора на щоці його героїнь виглядають, наче справжні. І тільки витончені і фантастичні деталі, які Марко майже завжди додає в свої роботи руйнують всі сумніви його підписників з приводу того, реальне це фото чи фантазія майстра.
Не можна говорити про Інстаграм і не розповісти про ще одну його зірку — графічного дизайнера Wandson Lisboa, який одним із перших зареєструвався у цій мережі.
“Що треба для геніального кадру, який приверне увагу?” — це питання хвилює сучасних блогерів та й просто користувачів Інсти сильніше, ніж Гамлета його славетне “To be, or not to be?”. Lisboa стверджує, що відповідь проста — достатньо маленької фігурки Lego і чогось смачненького.
"Мультяшний" профіль автора справді "затягує", тому будьте обережні — повернутись до реальності можна буде після кількох годин скролу.
Ця українська художниця, скульпторка та перформерка не надто активна в Інстаграмі, але вона настільки крута, як творча одиниця і особистість, що не порадити вам її профіль просто неможливо.
Роботи Марії унікальні: художниця робить зліпки з власного тіла за допомогою мила, воску чи гіпсу, розмірковуючи про жіночу суть та її сприйняття тими, хто навколо.
Марія не намагається досягнути лише вау-ефекту своїми роботами. Вона прагне спонукати своїх підписників до роздумів про рівність та суть фемінізму.
Фото: Instagram