"Електромед" підняли одвічну тему сезонного відключення гарячої води.
Новий олдскульний хіп-хоп сингл «Кора Дуба» вже потішив мережу. У новій роботі учасники групи висміяли вічну проблему для киян – відсутність гарячої води. До речі, планові відключення розпочнуться зовсім скоро – через кілька тижнів після закінчення опалювального сезону.
Кліп на пісню показує історію боротьби двох учасників гурту "Електромед" з директором ЖЕКу, який заволодів водопровідним краном і відрізав весь світ від гарячого водопостачання. На початку хлопці програють сутичку. Але їм щастить зустріти гуру, який навчає їх мистецтва карате. Хлопці повертаються до лігва підступного директора і виграють битву! Гаряча вода знову надходить до кранів, а люди усього світу радіють їхній перемозі.