Ресторан "Гості"
Цього року ресторан-пекарня "Гості" неабияк підготувався до свята! Тут можна замовити вже освячені паски та інші страви для великоднього кошика, які привезуть прямо зі Львова (крашанки, ковбаси, пряники та навіть фірмові "горішки").
Yaro
Ідеальний варіант для «зожників»! У пасках Yaro ви не знайдете ні цукру, ні звичайного борошна, ні барвників. Доставка працює тільки по Києву та Київській області.
Vicini
Кітики, куштували колись незвичайну великодню випічку? Час це зробити! У Vicini вам запропонують італійський традиційний великодній кекс, який також називають панеттоне. Радимо спробувати! Замовити смаколики можна за посиланням.
На допомогу вам прийде Уляна Коцаба, кондитер київського ресторану-пекарні "Гості". Майстриня поділилась із Yabl рецептом традиційної італійської великодньої випічки – панеттоне, особливість якої у свіжих цитрусових нотках, які дає лимонна та апельсинова цедра.
Інгредієнти:
1) До води додайте 20 г цукру і сухі дріжджі, дайте їм активуватися 10-15 хвилин, додайте 100 г борошна. Накрийте харчовою плівкою і поставте в тепле місце на 40 хвилин.
2) Збийте 50 г м'якого вершкового масла з двома яйцями й 50 г цукру в однорідну масу, додайте 150 г борошна. Коли дріжджі збільшаться у 2-3 рази, додайте них масляну суміш і добре перемішайте. Накрийте харчовою плівкою і поставте в холодильник на 8 годин.
3) На ніч замочіть родзинки в бренді.
4) Вранці змішайте 100 г вершкового масла зі 120 г цукру, трьома жовтками, цедрою двох лимонів і апельсина, 40 г меду. Всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури.
5) Отриману суміш змішуємо з тістом, яке 8 годин було в холодильнику, додаємо 350 г борошна і вимішуємо безперервно 7-8 хвилин за допомогою міксера. Потім даємо тісту хвилин 10 "відпочити" і знову протягом 7-8 хвилин вимішуємо міксером. Потім повторюємо операцію ще раз.
6) Додаємо до тіста цукати та замочені родзинки. Після цього потрібно дати йому ще раз "підійти" приблизно 2 години в теплому місці під харчовою плівкою. Воно збільшиться в об'ємі у 2,5-3 рази.
7) Вимішуємо тісто руками на столі за допомогою оливкової олії.
8) Поділіть його на чотири частини та покладіть в паперові форми діаметром 11 см, змащені вершковим маслом.
9) Наступний етап – випікання за температури 170 градусів протягом 30-35 хвилин.
10) Перед тим, як прикрашати паски, їх потрібно охолодити.
11) Прикрасити можна меренгою або білим шоколадом.
Добре, що на вулиці XXI століття, і сучасні технології дійшли навіть до церкви. Українські телеканали пропонують онлайн-трансляції традиційних богослужінь, щоб усі охочі могли зустріти Великдень, не наражаючи себе на небезпеку.
Українська греко-католицька церква: ICTV, UA: Перший (23:00-03:00, у ніч з 18 на 19 квітня)
Православна церква України: 1+1, UA: Перший (23:00-03:00, у ніч з 18 на 19 квітня)
Українська православна церква: Україна, Інтер (23:00-03:00, у ніч з 18 на 19 квітня)
Онлайн-екскурсія «Великодній Київ»
Подія для людей, хто цікавиться історією. Під час екскурсії вам розкажуть, як раніше кияни готувалися зустрічати Великдень, чим прикрашали оселі, що їли і як розважалися. Якщо любите дізнаватися щось нове – вам сюди.
Онлайн-виставка «У нас всі вдома»
Світ змінюється у нас на очах, і це буквально стосується кожного. "Як раніше вже ніколи не буде" — сьогодні ця мантра лунає зараз навіть із праски. І митці, гостро відчуваючи ці зміни в суспільстві, починають створювати хроніку нашого нового карантинного світу. Побачити їх роботи ви зможете на онлайн-виставці Українського Дому «У нас всі вдома». Enjoy!
Онлайн-виставка Ukraine WOW
Ukraine WOW — це популярна інтерактивна виставка, що імітує подорож Україною у потязі — від Луганщини до Закарпаття. За майже пів року роботи її відвідали понад 330 тисяч глядачів!
Клікнувши на посилання, ви зможете побачити цю унікальну експозицію не виходячи з дому. А для тих, хто любить досліджувати мистецтво разом з гідом, на сайті є відеоекскурсія зі співзасновницею піар-агенції Gres Todorchuk PR та керівницею проєкту Ukraine WOW Ярославою Гресь.
"Пандемія"
Настільна гра, яка стала справжньою сенсацією у світі й отримала безліч нагород. А ще вона точно трохи відволіче вас від новин про карантин і COVID-19, адже боротися доведеться з іншими вірусами! Завдання гравців — зупинити поширення 4 небезпечних захворювань та розробити вакцину.
"Монополія"
Що може бути краще, ніж класика? Ця гра підкорила не одне покоління любителів настільних ігор. У "Монополії" ви маєте інвестувати в проєкти, брати будівлі в оренду, сплачувати податки. І при цьому намагатися не збанкрутувати.
"Кодові імена"
У "Кодових іменах" вам буде потрібна і логіка, і креатив, й інтуїція. Кожна команда (всього їх дві) для перемоги мусить вгадати набір із 5 чи 6 кодових імен суперників. І тільки один гравець завжди знатиме правильні відповіді, даючи своїм колегам підказки. Ох, ці шпигунські ігри!
"93 кумедних запитання другові"
Для цієї гри не потрібно ні фішок, ні фігурок, ані команд. Все просто: просто ставите одне одному кумедні, пікантні або безглузді питання і багато смієтеся! Можна навіть вигадати покарання тим, хто відмовиться відповідати. Така собі лайт-версія "Правди або дії". Її плюс в тому, що ви дізнаєтеся про своїх друзів і членів родини (і навіть про себе) багато неочікуваних та цікавих фактів. Enjoy!