Переможці першого сезону, гурт “PATSYKI Z FRANEKA”, стали відомими на всю країну всього за рік. Екстравагантні образи та креативний підхід до відео зробили їх улюбленцями телевізійної аудиторії.
Так, прийом заявок на участь у п’ятому ювілейному сезоні продовжено до 15 вересня 2020 року. Крім цього, знято обмеження на кількість пісень від кожного учасника. "У цьому році прийом заявок буде тривати дещо довше, до середини вересня. Ми вирішили, що так буде правильніше в тій ситуації, що склалася. Сайт завжди відкритий для нових учасників і пісень!" — коментує продюсер каналу Роман Муха.
Для переможця М2 й компанія “Таврійські Ігри” знімуть професійний кліп та забезпечать його ротації на ТБ.
“Хіт-Конвеєр” — це конкурс, після якого виконавець має шанс стати зіркою буквально за рік! Проєкт за роки свого існування відкрив близько 60 нових талановитих імен.