У рамках презентації відео "Моє місто" гурт представляє глядачам три різних формати — оригінальну версію, VR, а також лірик-відео.
У центрі сюжету — прогулянка мальовничими місцями Одеси, показана в зйомці з оглядом на 360 градусів. Тут хочеться дослідити кожну залучену локацію й роздивитися все довкола разом із героями кліпу. Технології віртуальної реальності сприяють максимальному зануренню в атмосферу міста.
"У кожного з нас є особливе місто — те, що ми називаємо домівкою. Іноді воно знаходиться не у фізичному просторі, а в глибині душі. Головне — відшукати його, адже тільки так можна знайти істину та відповіді на всі питання. Для мене таким містом завжди була Одеса, саме тому її знакові локації знайшли відображення в екранізації пісні", - розповідає солістка гурту Юлі Запорожець.
Реліз вже доступний для завантаження та стрімінгу у всіх онлайн-магазинах.