Про це повідомила пресслужба фестивалю.
Так, Книжковий Арсенал представив онлайн-програму «Література на експорт», основна мета якої — ознайомити іноземних видавців з можливостями українського книжкового ринку і спонукати їх до перекладів української літератури у своїх країнах.
«Через пандемію світ несказанно змінився, як і підходи у видавничому бізнесі. І команда Книжкового Арсеналу сприймає ці зміни як нові можливості. Зі звичних форматів книжкових виставок і фестивалів, де відбувалися перші знайомства й велися переговори про купівлю прав, ми переходимо в онлайн», — розповідає Оксана Хмельовська, кураторка програми.
«Література на експорт» охоплюватиме: