Мета програми — поповнити репертуари європейських театрів постановками сучасної української драми.
Проєкт «transmission.ua: drama on the movе» має декілька етапів реалізації: Інститут підтримає переклади українських п'єс англійською, німецькою та польською мовами, видасть збірки п'єс та підтримає шоукейси-читання, підтримає інсценізацію сучасної української прози й постановки у партнерських установах, театрах, фестивалях.
«Сучасна драматургія є дзеркалом суспільства, яке ретранслює його цінності, надії та переживання. Тому ми працюємо над тим, щоб розповідати українські історії на сценах європейських театрів. Програма transmission.ua охоплює багатьох учасників цього процесу — драматургів, режисерів, перекладачів, продюсерів, і, звісно, широку глядацьку аудиторію за кордоном», — зазначив Володимир Шейко, генеральний директор Українського інституту.
Онлайн-презентація програми відбудеться завтра, о 15.00. Більше інформації за посиланням.