Під час показу стрічок організатори події ГО "Боротьба за права" та компанія DZIDZIOFILM піднімуть питання розвитку доступності кіно в Україні для людей з інвалідністю.
Так, у суботу, 20 червня, люди з вадами зору усієї країни зможуть переглянути короткометражки DZIDZIO зі звукоописом, а саме: “Лист до Миколая”, “Ангели чудяться”, “Я їду до мами” та “Марсік”. Фільми будуть вперше презентовані широкому загалу. Спеціальним гостем онлайн-події стане Михайло Хома (DZIDZIO).
"Я хочу, щоб моє кіно могли дивитись усі люди без винятку, тому дуже ціную, що короткометражки стали доступними для незрячих людей. А онлайн формат показу дозволить незрячим людям з усіх куточків країни дивитися та сміятися разом”, — розповідає виконавець.
Показ організований у рамках проєкту "Кіно для незрячих та нечуючих людей", який підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.
Для реєстрації на івент потрібно заповнити форму. Більше інформації про подію за посиланням.