Ну що, друзі? Нарешті ми дочекалися того, про що мріяли більше чотирьох місяців – кінотеатри відкриваються! Так, з певними обмеженнями у зв‘язку з пандемією: вам доведеться одягати маску та сидіти в залі, заповненому не більше ніж на 50%.
Аншлагових прем‘єр з вечірками та фуршетами ми не дочекаємось найближчим часом. Але в усьому іншому – зможемо знову зануритись в атмосферу перегляду кіно на великому екрані. Одне питання: що ж нам показуватимуть, якщо найближча прем‘єра Крістофера Нолана – у серпні? Правильно, старі фільми, які вже були у прокаті, або ті, чий прокат не відбувся через початок карантину. Отож, ми склали для вас гайд стрічками, які стануть кращим вибором в кіно з 2 липня.
Кажуть, що Крістофера Нолана багато не буває. Дивитися будь-який його фільм на великому екрані – стовідсоткове задоволення, навіть враховуючи той факт, що триквел власне «Темного лицаря» вважається найгіршим з усієї трилогію про Бетмена з Крістіаном Бейлом. Як би там не було, а піти в IMAX та знову побачити, як Брюс Вейн і Жінка-кішка дають фору тиранічному Бейлу під епічний саундтрек Ганса Ціммера – це гарантія хорошого вечора. У фільмі вистачає сильних сцен, від яких йдуть мурашки по шкірі та сльози виступають на очах. Чого вартий лише момент, коли Брюс намагається втекти з в‘язниці, зробивши стрибок на великій висоті. Про фінальну сцену, у якій головний герой жертвує собою, я взагалі мовчу. Повірте, стрічка варта того, щоб подивитись її ще раз – радимо це зробити!
Ще один хітовий кінокомікс, від якого фанатіють приблизно всі і який потрібно переглядати саме в кінозалі. Грут, Гамора, Дракс, Єнот Ракета та Зоряний Лорд… тільки скажіть, що ви не обожнюєте цю скажену банду! Друга частина «Вартових» феноменальна, і її антагоніст – один з найкрутіших за всю історію кіновсесвіту Marvel. Це не просто якийсь чувак, що мріє захопити світ, а ціла планета з дуже символічним ім‘ям Его. Де ви ще бачили, щоб супергерої намагалися надерти дупу планеті? Тільки у «Вартових галактики»! І це я ще не згадав, що планету грає найкрутіший у світі актор та улюбленець Тарантіно – Курт Рассел. Окрім того, фільм насичений неперевершеними спецефектами, вражаючими екшн-сценами і найкращими музичними хітами 80-х. Бонусом – камео із Сильвестром Сталлоне.
Вибір очевидний – потрібно йти.
Ну тут все однозначно! «Джентельмени» стали справжньою подією, бо улюбленець нашого дитинства Гай Річі, чиї фільми ми дивились з тим же задоволенням, що і фільми Квентіна Тарантіно, повернувся до своїх витоків. Він знову зняв круту кримінально-комедійну стрічку з харизматичним гангстерами і англійським сетинґом. Після всіх цих «Аладдинів» від Disney та «Королів Артурів», «Джентельмени» – наче ковток свіжого повітря. Головний герой у виконанні Меттью Мак-Конегі – англійський наркобарон, який хоче відійти від справ і продати свій бізнес з розповсюдження травки (всі великі гравці кримінального світу раптом починають своє полювання на цей бізнес). Сюжетні твісти та повороти змушують тебе сидіти з відкритою щелепою перед екраном. Діалоги, сцени, музика… Матір Божа, ми могли тільки мріяти про таке кіно з часів «Рок‘н‘рольника»! Щодо акторів – ви тільки погляньте на каст: Колін Фарелл, Чарлі Ганнем, Меттью Мак-Конегі , Г‘ю Грант. Короче, якщо ви пропустили «Джентельменів» у прокаті, саме час це виправити.
Мультфільм, який подобається майже всім, хто має серце. Трилогія «Як приборкати дракона» наповнена милотою, захопливими пригодами, чудовою анімацією. Саме тому ми вважаємо, що на фінальну третю частину франшизи треба обов‘язково сходити ще раз – аби вийти потім з кінозалу з гарним настроєм. Гикавка та беззубик не дадуть вам засумувати на сеансі ні хвилини. Це одне з кращих творінь студії DreamWorks після двох частин «Шреку» та трьох частин «Кунг-Фу Панди». Якщо любите мультфільми – підіть обов‘язково та візьміть з собою дитину або молодшого брата/сестричку.
Мабуть, одна з кращих українських стрічок на сьогоднішній день і вже точно кращий воєнний український фільм. Історія судна «Черкаси», яке почало чинити опір російським окупантам при анексії Криму, відома всім свідомим громадянам України. Саме тому було важливо, щоб це не екранізували так, як у нас роблять завжди: коли у фільмі немає живих людей, а є тільки функції, які розжовують і намагаються донести глядачеві плаский меседж про патріотизм. Проте «Черкаси» вийшов фільмом про людей у першу чергу. Тобі тут не втовкмачують банальну мораль, а просто та чесно демонструють страшні події, які щось змінюють у глядачах під час перегляду. Ну і не можна не згадати про молодих українських акторів: Олег Щербина, Євген Ламах та Дмитро Сова доводять, що в Україні є кому грати в кіно. Якщо сумніваєтесь в цьому – підіть у кінотеатр і переконайтесь.