Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.
Проєкт «Я, "Побєда" і Берлін» став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка кінокартини становить 27 млн грн — 75% загальної вартості виробництва фільму.
«Зараз у Львові є нові цікаві локації. Ми будемо тут навіть знімати берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо розкривати для кіноспівтовариства раніше незвідані локації», — розповів оператор стрічки Дмитро Недря.
Режисеркою-постановницею стрічки стала Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію — Анатолій Крим і Олексій Комаровський. Продюсерами фільму виступили Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.
Зйомки почнуться вже у липні. Прем'єра запланована на грудень 2020 року.