Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97» — один із головних треків нового альбому «Стіни мають вуха».
У сюжеті описується теплий спогад із дитинства виконавця — поїздки на старому опелі з бабцею і татом через ліс до Брюховичів, маленького пригорода Львова.
“Через понад 20 років вирішили проїхатись з татом в Брюховичі, поїсти чебуреків і пригадати, як воно було колись, в ’97-му”, — розповідає репер про відео.
Єдину роль у кліпі, окрім самого Паліндрома, зіграв його батько, Петро Бурбан. Він тут є водієм Волги, яку знімальна команда кліпу шукала по всьому Львову. Автором ідеї ролику став сам виконавець. Оператором виступив Богдан Кошик.
Переглянути відео можна тут: