Літо підходить до завершення, але попереду ще цілий місяць нових кіно- та серіальних релізів. Нарешті в кінотеатрах мають з‘явитися стрічки, на які ми так довго чекали під час карантину, а серіальний світ запропонує кілька цікавих новинок, яких ми були майже позбавлені попередні два місяці. Тож, читайте наш список серпневих прем’єр і готуйтесь до нових кіновражень!
Кіно:
«Потяг до Пусана 2», з 6 Серпня
Як довго ми чекали на продовження корейського блокбастера про зомбі-апокаліпсис! Річ у тім, що перша частина вже встигла досягти рівня культової і створила цілу армію шанувальників. Події другої частини розгортаються через кілька років після першого фільму. Країна повністю охоплена страшним зомбі-вірусом. Виживання перетворюється на смертельну гру, в якій перемогти майже неможливо. Бюджет очевидно виріс, а тому й тематичний масштаб другого фільму інший. Тепер все не обмежується одним потягом, а розгортається в рамках країни – головні герої тут намагаються знайти гроші, аби забратися з Кореї. Прем‘єра стрічки співпала зі світовою пандемією, що робить її дико актуальною на сьогодні. Пропускати продовження «пусанської саги» аж ніяк не можна!
«Агент Ева», з 13 серпня
Новий шпигунський екшн-трилер від режисера «Дівчини у потягу», Тейта Тейлора. Власне, сама Джессіка Честейн у ролі прекрасного і небезпечного агента не може не порадувати. Компанію їй склали Колін Фаррелл та старий-добрий Джон Малкович. Як це часто буває зі шпигунами, які бажають вийти з гри, Честейн опиняється під прицілом інших. На цінного агента, яка виконувала найнебезпечніші операції у різних куточках світу, влаштовують справжнє полювання. Чим воно завершиться і чи завершиться – дивіться на великих екранах.
«Східняк», з 20 серпня
Українська роуд-комедія про війну на сході. Звучить трохи дивно, але кіно обіцяє бути справді крутим. Це історія про двох воїнів АТО, «Бороду» та «Режисера», які вимушені разом подолати великий шлях і проїхати на машині через купу блокпостів, сіл та фронтових міст. Герої постійно потрапляють у різні ситуації та пригоди, які чудово змальовують нашу країну та народ. Головну роль у фільмі виконує легендарний Богдан Бенюк. А сам фільм є реальною історією режисера Енді Іви. Важко сказати, чи буде це стовідсотковий шедевр, проте проєкт цікавий. Вже по трейлеру видно, що творці мають бажання дати нам інший погляд на війну та показати в ній не лише смерть, а ще й життя та речі які дають силу у важкі часи.
«Толока», з 20 серпня
Ще одна стрічка з Богданом Бенюком, на виробництво та реалізацію якої знадобилось близько 20 років. Фільм спіткала важка доля, бо саме в момент прем‘єри оголосили карантин по всій Україні і стрічку майже ніхто не побачив. Проте, в нас таки з‘явився шанс відвідати фільм у кінотеатрах – він виходить у повторний прокат. Пояснити, про що саме ця стрічка-фантасмагорія, навряд чи вийде, бо сюжет доволі абстрактний. «Толоку» можна порівняти зі «100 роками самотності», але замість долі однієї родини тут показана доля України як такої. Цей проект може сподобатись і не всім, але уваги він точно вартий.
«Тенет», з 26 серпня
Так, ми цього чекали і майже дочекалися! Новий фільм Крістофера Нолана «Тенет» – це бомба, яку будуть обговорювати всі, незалежно від того, сподобається він чи ні. На цей раз головоломка Кріса виявилася настільки складною, що Роберт Паттінсон зізнається: він до кінця не розуміє події сценарію. Одне можна сказати точно: сюжет будуватиметься навколо подорожей у часі та відкриє новий погляд на нелінійність. Від одного тільки трейлера йдуть мурашки по шкірі, що вже й казати про сам фільм.
Серіали:
«Академія Амбрелла», другий сезон, з 31 липня
Продовження супергеройського хіта від Netflix, судячи з рейтингів критиків, стало ще більш божевільним та крутим, ніж початок. На цей раз герої потрапляють у 60-ті. Вони знову мають врятувати світ від Апокаліпсису та знайти його причину. Антураж 60-х пішов серіалу та головним героям на користь, в чому ви й самі можете переконатись. Проект хоч і повторює частково сценарій першого сезону, але він помножує всі плюси і позбавляється негативних сторін. Тож, якщо вам сподобалась «Академія Амбрелла», продовження не розчарує точно.
«Маленькі пташки», з 5 серпня
Екранізація збірки еротичних розповідей письменниці Анаїс Нін. Події відбуваються у 50-х роках у міжнародній зоні в Танжері напередодні її знищення. Молода американка їде туди з ціллю позбутися своїх рамок та обмежень і знайти відповіді на питання про свою сексуальність. Поки що важко сказати, чи матиме серіал успіх, але потенціал у проекту чималий. Як мінімум, нам підготували неабияке естетське видовище та нетиповий образ Джуно Темпл.
«Тед Лассо», з 14 серпня
Apple TV+ теж не відстає від стрімінгових побратимів і збирається здивувати нестандартною спортивною комедією. Сюжет розповідає про тренера з американського футболу Теда Лассо, який переїздить до Англії, щоб тренувати там місцеву футбольну команду. Щоправда, він не врахував різницю між американським футболом (регбі) та англійським. Як Тед буде вирішувати цей конфуз – ми побачимо вже у серіалі. Зіркою серіалу та одним з творців став комедійний актор і сценарист Джейсон Судейкіс, який грав у десятках американських комедій. Хочеться вірити, що «Тед Лассо» буде ще тим задоволенням під час перегляду.
«Пограбування століття», з 14 Серпня
І знову Netflix, але вже з латиноамериканським проектом про пограбування банку. Ні, це не новий сезон «Паперового будинку», на жаль... Сценарій заснований на реальних подіях. Історія відбулася у 2006 році, коли банда грабіжників з іграшковою зброєю пограбувала Аргентинський банк у Колумбії. Вочевидь, успіх «Паперового будинку» зробив свою справу і запустив тренд на іспаномовні серіали про пограбування. Сподіваємось, серіал на буде вторинним, а розповість нам справді оригінальну історію.
«Країна Лавкрафта», з 16 серпня
Мабуть, найгучніша прем‘єра цього літа. HBO на чолі з Джей Джей Амбрамсом та Джорданом Пілом випускають серіал, який у ключі горора розповідатиме історію про проблеми расизму. Головний герой, темношкірий ветеран Корейської війни, подорожує країною в пошуках свого батька. На шляху він натрапляє на дивний маєток, який є його спадком. Але в цьому маєтку відбуваються містичні речі. І тут постає питання: що страшніше – расизм чи чудовиська? Дуже сподіваємось, що фірмовий гумор Джордана Піла із серіалу нікуди не зникне, хоч він і продюсер, а не режисер. Бо такі історії в нього виходять просто неперевершено, чого варті лише фільми «Пастка» та «Ми». Слідкуємо та чекаємо на вихід!