На Youtube-каналі Screen Media Films вийшов трейлер драми «Blackbird» — рімейку данського фільму «Тихе серце», що вийшов у 2014 році.
Стрічка розповість про жінку з бічним аміотрофічним склерозом, сім'я якої збирається разом на Різдво. Вони не підозрюють, що після свята героїня збирається накласти на себе руки. Головну роль зіграла Сьюзан Сарандон («Тельма і Луїза», «Одержимість», «Смерть і життя Джона Ф. Донована»). У «Тихому серці» цю роль виконала актриса Папріка Стін, що отримала нагороду за кращу жіночу роль на фестивалі в Сан-Себастьяні.
Також в новому фільмі знялися Сем Нілл, Кейт Вінслет, Міа Васіковська та інші. Режисером виступив Роджер Мічел («Ноттінг-Гілл»).