Вже з вересня фільм доступний на таких легальних онлайн-сервісах, як MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV, VOLIA, Takflix та 1+1 VIDEO.
Кінокартина заснована на реальних подіях весни 2014 року. Однойменний мінний тральник, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму, три тижні чинив опір ворогу і став єдиним з 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор. До акторського складу увійшли моряки, які тримали оборону на кораблі у 2014 році.
«Ми дуже раді, що нарешті українці зможуть переглянути «Черкаси» онлайн. Прокат стрічки був призупинений через карантин, і багато глядачів, які планували подивитися фільм, не встигли потрапити до кінотеатрів. А коли така змога з’явилась, то все одно чимало людей не наважилась повернутись в кінозали. Весь цей час нас питали, коли ж з’явиться можливість легально побачити «Черкаси» в інтернеті, адже для українських фільмів це все ще рідкість. І ось вона з’явилася! Бажаємо приємного перегляду!» — розповідає керівник FILM.UA Distribution Ігор Сторчак.
Так, вже сьогодні, 1 вересня, стрічку можна придбати на необмежений термін на MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV. З 15 вересня за сплату певної суми та в рамках встановленого терміну можна буде переглянути на VOLIA, 1+1 VIDEO, Takflix, MEGOGO, SWEET.TV та OLL.TV.