Про це йдеться на офіційній сторінці заступника міністра цифрової трансформації Олександра Борнякова.
Рішення прийняли на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні. "Кіберспорт — це вже давно не просто "стрілялки", а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним займаються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців", — пише Борняков.
За його словами, у нашій країні достатньо розвинена культура кіберспорту та сильні гравці. Українські команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу, а сама індустрія вже перетворилася на бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і глобального масштабу.
Нагадаємо, Федерація кіберспорту України ще торік почала домагатися визнання виду спорту офіційним в країні.