Новий трек випустили в колаборації з молодим репером, який вирішив не відривати своє ім'я.
«Зі мною на відео мій найкращий кєнт, який забажав лишитись інкогніто, кєнт який найбільше повпливав на розвиток Псючого Сина в музиці. Ми просто чілили в Калуші, коли я приїхав на пару днів. Я рішив це відзняти і, як на мене, получився норм так стріт відос, це тупо фановий двіж», — заявив лідер гурту Олег Псюк.
Режисером роботи став Дивний Джонні, давній друг та земпляк Олега. Основна ідея відеороботи — це знайомство глядача з містом, з його менталітетом та атмосферою. Тому було вирішено просто залучити своїх людей, використати свої можливості та показати, як місцеві відпочивають і проводять свій час.
Зйомки тривали два дні: це був такий собі симбіоз плідної роботи та активного відпочинку.