Про це повідомляє пресслужба події.
З 26 по 31 жовтня у Довженко-центрі відбудеться VianFest – фестиваль театру, кіно та літератури, присвячений культовому письменнику, поету, музиканту Борису Віану.
Програма івенту:
Спочатку фестиваль мав відбутися у березні 2020 року. У карантинних умовах він відбудеться із деякими змінами.
По-перше, довелося скасувати музичну програму. Також на київську прем’єру вистави «Для наших диких душ» організатори скоротили кількість місць у залі, проте додали можливість побачити її онлайн. Презентація першого українського перекладу Бориса Віана «І ми знищимо всіх потворних» (1948) відбудеться в камерній атмосфері, але її теж можна буде переглянути онлайн.
Детальніше про подію за посиланням.