Про це повідомляє Укрінформ.
Так, у японській мережі цілодобових магазинів Mini Stop з 4 грудня почали продавати «котлету по-київськи». Страву адаптували для японських споживачів. При купівлі продукту японці зможуть прочитати на пакуванні надпис: «Це страва східноєвропейської країни Україна (столиця — Київ). Ця котлета — обсмажене куряче філе, в яке загорнуте вершкове масло».
Посол України в Японії Сергій Корсунський висловив подяку компанії за цю новину: «Дякуємо Mini Stop за те, що ви створили можливість для японців скуштувати українську смакоту. Завдяки вам усім українська культура поширюється в Японії. Дякую!».
Всього в японській мережі Mini Stop налічується 1975 магазинів.