На початку грудня світ побачила аудіокнига «Мій герой — це ти». Її в рамках міжнародного проєкту підготовки й реагування на ситуацію із COVID-19 в Україні випустив Червоний Хрест України.
Видання британської авторки та ілюстраторки Хелен Патук уже переклали багатьма мовами, діалектами та шрифтом Брайля, а також у різний спосіб адаптували в багатьох країнах. Мета проєкту полягає в тому, щоб навчити батьків підтримувати малечу в умовах карантину та правильно говорити з нею про коронавірус.
В Україні історію «Мій герой — це ти» реалізували за підтримки зірок, а доповнив аудіокнигу оригінальний саундтрек. До неї долучилися знані українські артисти й телеведучі. Зокрема, у ролі оповідача виступив усіма улюблений диктор і телеведучий Тимур Мірошниченко. Дракона Аріо озвучив легендарний рок-музикант, актор та громадський діяч Олег Скрипка. Мама головної героїні Сари говорить голосом співачки й авторки пісень Світлани Тарабарової.
«Цей проєкт, у першу чергу, дуже емоційний і просякнутий любов’ю. Хоча сьогодні світ наповнюється всілякими турбуленціями й жахливими речами, завдяки таким проєктам ми цього не помічаємо. І світ наповнюється любов’ю», — зазначив Олег Скрипка.
Дитячі голоси в аудіокнизі й пісні належать учасникам популярних талант-шоу й учням школи естрадної майстерності та продюсерського центру «Talant Production»: Рішняк Софії, Мацуру Егору, Пшеничній Софії, Хмелюк Арині та Войтулу Леву.
За музичне оформлення й саунд-продакшн видання відповідав композитор Дмитро Саратський.
Прослухати книгу можна безкоштовно на всіх офіційних ресурсах Червоного Хреста України за посиланням.