Київський виконавець ANTON починає свою сольну кар‘єру напередодні найромантичнішого дня у році. Однак День усіх закоханих приносить не лише цукерки й валентинки — він змушує почуватися самотніми тих, хто не планує бронювати столик на двох 14-го лютого.
«Ти не сама» — пісня, яка нагадає кожній принцесі, чому не варто сумувати, навіть якщо поряд немає коханої людини. Над зведенням композиції працював звукорежисер Віктор Страннік. Свого часу на нього покладалися такі виконавці, як Скрябін, Руслана, Пара Нормальних та багато інших.
«Це неймовірний артхаусний електропоп, дуже емоційно та музично», — розповідає Страннік про дебютну роботу музиканта.
Пропонуємо й вам послухати перший трек виконавця: